innity

pages

Thursday, September 15, 2016

Tun Mahathir AHLI PERTAMA Parti Pribumi Bersatu Malaysia

Tun Mahathir mengisi borang keahlian Bersatu di pejabat parti Bersatu di Bukit Damansara, semalam.


Bekas Perdana Menteri, Tun Dr Mahathir Mohamad menjadi ahli terawal mendaftarkan diri sebagai ahli seumur hidup parti Bersatu.

Menerusi Facebook rasmi parti itu, gambar Tun Mahathir yang juga Pengerusi Bersatu sedang mengisi borang di muat naik.

Netizen memberi pelbagai rekasi terhadap gambar berkenaan seperti berharap usaha Tun Mahathir itu mendapat sokongan dari rakyat.

Selain itu beberapa gambar pemimpin Bersatu mengisi borang keahlian seumur hidup turut dimuat naik seperti presiden parti, Tan Sri Muhyiddin Yassin, bekas Menteri Besar Kedah, Datuk Seri Mukhriz Mahathir, Setiausaha Kerja Eksekutif, Kamarul Azman Habibur Rahman dan Srikandi parti, Anina Saaduddin.

Selain itu turut di muat naik adalah suasana orang ramai di pusat pendaftaran Bersatu di Bukit Damansara.

Sementara itu Ahli Majlis Kepimpinan Tertinggi (Pendaftaran) Bersatu, Akhramsyah Muamar Ubaidah Sanusi memaklumkan pendaftaran ahli Bersatu secara terus boleh dilakukan di Suite 2.01, Epicure, No1, Jalan Medan Setia 1, Bukit Damansara, Kuala Lumpur.

“Manakala pendaftaran secara atas talian dijangka diaktifkan pada minggu ketiga bulan September.- SH

Ketua-Ketua Pendaftar Keahlian Negeri-Negeri:

Johor: Yacob Atan 0177216665

Kedah: Mejar Hj Anuar Abdul Hamid 013485 5304

Kelantan: Tuan Mat Bin Tuan Sulaiman 0107701048

Melaka: Mohd Redzuan Yusof 0193316953

Negeri Sembilan: Dato Mohamad Zin Mustapa 0192685668

Pahang: Wan Abdul Rahman bin Wan Abdul Jalil 0103408310

Perak: Azrul Suhadi bin Moktar 0195050019

Perlis: Hj Ameir Hj Hassan 0132910178

Pulau Pinang: Azahari bin Aris (Timbalan) 0164992580

Selangor: Datuk Abdul Rashid bin Asari 0127091017

Hasnizam Adham (Timbalan) 0193500675

Terengganu: Mastura Othman 0136647773

WP KL & Putrajaya: Noor Azam Salleh (Timbalan) 01128384869


5 comments:

  1. aku cukup kagum usaha Tun M dan TUn Hasmah yang dengan umur dan kuderat yang tersisa masih sanggup berletih berjuang demi agama, bangsa dan negara

    korang patut malu terutama pemakan dedak Najib, bangsat sangat

    ReplyDelete
    Replies
    1. TUN M DAN TUN SITI HASMAH ADALAH SEBAGAI PEMBAKAR SEMANGAT UNTUK MENEGAKKAN KEBENARAN.
      TERIMA KASIH TUN.

      Delete
  2. Seandainya Ayahnda Tun dijemput kembali oleh Allah..yakin lah Ayahanda..kami tidak akan persiakan apa yg telah dimulakan...Ayahnda Tun memulakan...tanggungjawab kami menyempurnakan..insyaallah..org taiping.

    ReplyDelete
    Replies
    1. EK! ELEH TU SEMUA RETORIK SEMATA2.ADALA DUA TIGA KERAT IKUT BONTOT MAMAK KERALA TU.AKU NI DAH 40 TAHUN DOK SOKONG MAMAK KERALA TU,LOMING RASA NYESAL DOH.

      Delete
  3. 40 thn sokong, trbaik!!! Menyesal sbb Tun M x bantu rakyat & mengurus tadbir negara dgn baik ka OR sbb x dpt hasil utk masuk poket sndri saudara/saudari?

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

innity

Recent Posts

Recent Posts Widget

Blog Archive

Total Pageviews

Alexa

review http://www.celahgelegar.blogspot.com on alexa.com