innity

pages

Thursday, September 15, 2016

[JOM ISI BORANG] DIUMUMKAN Senarai Ketua, Timb Ketua Pendaftar Keahlian Parti Pribumi Bersatu Malaysia di Setiap Negeri


KENYATAAN RASMI

Berikut disenaraikan nama Ketua dan Timbalan Ketua Pendaftar Keahlian Parti Pribumi Bersatu Malaysia di semua negeri kecuali di Sabah dan Sarawak. Kami akan memaklumkan proses pendaftaran untuk Sabah dan Sarawak dalam masa yang terdekat. Perlantikan mereka berkuatkuasa hari ini, 14 September 2016. Mereka bertanggungjawab sebagai wakil pendaftaran ahli yang SAH di setiap negeri.

Wakil yang dilantik ini telah diturunkan kuasa dari Majlis Tertinggi parti untukpengumpulan KEAHLIAN parti di negeri masing-masing. Bagi mengelakkan sebarang kekeliruan, mana-mana pihak yang mengumpul ahli haruslah menggunakan borang yang sah dikeluarkan di bawah bidang kuasa mereka dan ibu pejabat parti. HARAP MAKLUM.

Pendaftaran secara online akan bermula minggu hadapan , sebarang pemakluman mengenai pendaftaran online akan dimaklumkan kemudian.

Ketua-Ketua Pendaftar Keahlian Negeri-Negeri
Johor: Yacob Atan 0177216665
Kedah: Mejar Hj Anuar Abdul Hamid 013485 5304
Kelantan: Tuan Mat Bin Tuan Sulaiman 0107701048
Melaka: Mohd Redzuan Yusof 0193316953
Negeri Sembilan: Dato Mohamad Zin Mustapa 0192685668
Pahang: Wan Abdul Rahman bin Wan Abdul Jalil 0103408310
Perak: Azrul Suhadi bin Moktar 0195050019
Perlis: Hj Ameir Hj Hassan 0132910178
Pulau Pinang: Azahari bin Aris (Timbalan) 0164992580
Selangor: Datuk Abdul Rashid bin Asari 0127091017
Hasnizam Adham (Timbalan) 0193500675
Terengganu: Mastura Othman 0136647773
WP KL & Putrajaya: Noor Azam Salleh (Timbalan) 01128384869

Akhramsyah Muammar Ubaidah bin Sanusi
Ahli Majlis Tertinggi Parti (Keahlian)
PARTI PRIBUMI BERSATU MALAYSIA

Bersatu. Beramanah. Bermaruah

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

innity

Recent Posts

Recent Posts Widget

Blog Archive

Total Pageviews

Alexa

review http://www.celahgelegar.blogspot.com on alexa.com