innity

pages

Thursday, September 15, 2016

[9,000 BORANG HABIS DIEDAR] Pendaftaran Keahlian PPBM DIBUKA HARI INI


Alhamdulillah. Hari ini, hari pertama keahlian parti dibuka pihak pendaftar keahlian parti menerima orang ramai hadir malah ada yang dari jauh, datang naik bas, naik teksi semua nya untuk bersama berjuang. Hampir 9000 borang telah habis diedarkan. InsyaAllah, esok kami masih ada lagi di tempat yang sama.

Ketua-Ketua Pendaftar Keahlian Negeri-Negeri
Johor: Yacob Atan 0177216665
Kedah: Mejar Hj Anuar Abdul Hamid 013485 5304
Kelantan: Tuan Mat Bin Tuan Sulaiman 0107701048
Melaka: Mohd Redzuan Yusof 0193316953
Negeri Sembilan: Dato Mohamad Zin Mustapa 0192685668
Pahang: Wan Abdul Rahman bin Wan Abdul Jalil 0103408310
Perak: Azrul Suhadi bin Moktar 0195050019
Perlis: Hj Ameir Hj Hassan 0132910178
Pulau Pinang: Azahari bin Aris (Timbalan) 0164992580
Selangor: Datuk Abdul Rashid bin Asari 0127091017
Hasnizam Adham (Timbalan) 0193500675
Terengganu: Mastura Othman 0136647773
WP KL & Putrajaya: Noor Azam Salleh (Timbalan) 01128384869

Parti Pribumi BERSATU Malaysia











3 comments:

  1. Tahniah
    Amin syukur ya allah
    KERIS
    Pahang

    ReplyDelete
  2. Tahniah Tun. Harapan semoga aku semoga Pbb sarawak akan menjadi parti kompenan BERSATU. Kalau tidak, nescaya aku undi selain bn next pru. Aku dah berjaya mempengaruhi beberapa orang kawan yang pro-bn utk TIDAK MENYOKONG bn.

    ReplyDelete
  3. 9 RIBAN JAH,INGAT KEY DOH ADO 9 JUTO.

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

innity

Recent Posts

Recent Posts Widget

Blog Archive

Total Pageviews

Alexa

review http://www.celahgelegar.blogspot.com on alexa.com